top of page

How We Work

NAŠI PRACOVNÍCI SI POVÍDAJÍ S UI…

Koncepce KeyWord spočívá v systematické extrakci, zpracování, využití a aktualizaci klíčových slov, tedy glosáře vytvořeného přímo na míru konkrétního zákazníka.

 

V KeyWord pracujeme s klientem jinak, než jste možná zvyklí.

 

Na základě předběžné poptávky nebo schůzky vás požádáme o poskytnutí zdrojů, ze kterých vytváříme naše překladatelské paměti, terminologické báze a upravujeme nástroje pro extrakci a zpracování těchto zdrojů. Jedná se především o webové stránky vaší společnosti, prodejní literaturu, interní databáze, smluvní dokumentaci (podle možností zveřejnění), ceníky apod. Kromě podkladů od vaší společnosti vás poprosíme o návrhy dostupných zdrojů od vašich partnerů, dodavatelů nebo třeba i konkurentů.

Image by Annie Spratt

Získáme unikátní sadu zdrojů, které vstupují do našeho procesu extrakce a zpracování překladových pamětí a terminologických bází. Ty zpracujeme a vytváříme první verze glosářů, které procházejí validací, do které vás zapojíme, pokud budete chtít. Neustále využíváme našich nástrojů extrakce terminologie a upravených nástrojů AI.

 

Validované glosáře a překladové paměti používají naši lingvisté v překladatelských systémech na našich cloudech podle motta „jak se do cloudu volá, tak se z něj ozývá“. Vše máme pod důkladnou kontrolou. Pokud budete mít zájem, můžete se do překladatelského procesu přímo zapojit. Než vám překlad odevzdáme, můžete jej s námi průběžně online konzultovat.

 

Konečný překlad na webu, v pdf nebo jakékoliv jiné formě pro jistotu ještě jednou zkontrolujeme.

 

Naše databáze a glosáře si žijí paralelní život vedle vaší podnikové reality.

Keyword. Always a Step Ahead.

bottom of page